Żywe ślimaki

„Snails House”, jedna z największych ferm w Europie, oferuje Tobie unikalną możliwość kupić hurtowe partie jakościowych i ekologicznie czystych ślimaków wielkim luzem. Dzięki specjalnym kontenerom dla przewozu żywe ślimaki od „Snails House” mogą być transportowane w jakikolwiek zakątek świata. Najświeższe, wybrane ślimaki nadają się nie tylko do przygotowywania pysznych przysmaków, a także dla dalszej hodowli. U nas możesz kupić żywych ślimaków gatunków Helix Aspersa Maxima, Helix Aspersa Muller i Helix Pomatia, oczyszczonych i wprowadzonych w stan śpiączki przy temperaturze + 6 stopni.

Кupić żywych ślimaków wielkim luzem

Ferma „Snails House” ulokowała swoje pola w ekologicznie czystej miejscowości. Dzisiaj jej powierzchnia stanowi 60 hektarów. Znajdując się w środowisku naturalnego mieszkania, nasze ślimaki mają wszystkie warunki dla normalnego wzrostu i udanego rozwoju. Odległość od głównych miast także przyjaźnie wpływa na jakość ich mięsa i zwiększenia populacji. Możesz kupić u nas żywych ślimaków winniczek i ślimaków ogrodowych, jak dla restauracji, tak i dla dalszego rozmnażania. Każda partia ma certyfikaty jakości. Kupując naszą produkcję otrzymujesz jakościowe towary za przystępnymi cenami.

Hodowla ślimaków winniczek jako idea biznesowa

Zwiększenie popytu na produkt delikatesowy spowodowało potrzebę rozmnażania ślimaków na wyspecjalizowanych fermach. Głównym warunkiem ich tworzenia jest właściwy klimat i naturalność środowiska zamieszkania. Nabywcy z Europy często interesują się zakupem hurtowych partii w innych krajach świata, ponieważ oni nie są w stanie całkiem zaspokoić popyt swoich krajów. Rozmnożenie i hodowanie jadalnych ślimaków potrzebuje wielkiej cierpliwości. Do 70% plonu niektórych krajów po prostu ginie. Głównymi kryteriami hodowli i normalnego wzrostu mięczaków są wysoka wilgotność gruntu, temperatura powietrza, a także wysoka zawartość wapnia w jedzeniu ślimaków. Warunki klimatyczne także oddziaływają na ilość okresów rozmnożenia ślimaków. W ciepłych i wilgotnych klimatach oni mogą rozmnażać się do kilku razy w roku. Mięczaki odkładają kawior tylko we wilgotny grunt. Za około dwa-trzy tygodnie małe mięczaki wykluwają się i czołgają na powierzchni. Właśnie w tym okresie należy chronić nowe potomstwo przed naturalnymi wrogami. Dla tego ich można przenieść do specjalnego miejsca, gdzie oni podrosną. W środkowoeuropejskich szerokościach geograficznych często angażują się w rozmnażanie ślimaków gatunków Helix Aspersa Muller i Maxima. Gatunki te lepiej tolerują zmiany klimatyczne i dobrze dostosowują się do nowych siedlisk. Rozmnażanie ślimaków winniczków jest bardziej żmudne, bo nie czują się tak dobre w temperaturach pogodowych i temperaturach, jak ogrodowe. W Europie ich rozmnażają w specjalnych inkubatorach, gdzie ciągle podtrzymuje się jednakowy poziom wilgotności i temperatury. Kupić hurtem żywych ślimaków Helix aspersa i Helix pomatia można na fermie „Snails House”. Proponujemy wielkie partie ekologicznie czystych żywych mięczaków, specjalnie hodowanych na sprzedaż.

Hodowanie i transportowanie ślimaków dla restauracji

W asortymencie naszej fermy można znaleźć wielką ilość produktów z mięczaków: konserwowanie i marynowanie, gotowe dania, a także żywe ślimaki najwyższej jakości, znajdujące swoich nabywców wśród elitarnych restauracji i wielkich firm. Zwykle, przed nastaniem zimna zbierają dorośnięty plon. Największych przedstawicieli odkładają dla dalszego rozmnażania. Pozostałych ślimaków można sprzedawać. Dzięki konserwacji i zamrażaniu przedłużamy okres przydatności do spożycia naszych produktów, ale dla transportowania żywych mięczaków wymyśleli specjalną technologię, dzięki której przewóź nie ma takich strat. Za potrzeby ich utrzymują na głodnej diecie, a później zanurzają w sztucznym śnie. Jak w zimnym czasie roku mięczaki zanurzają się w stan anabiozy, chowając się w muszlę. Tak samo dla przewozu ich zanurzają w stan anabiozy przy temperaturze +5 — + 6 stopni. Takiej temperatury jest wystarczająco aby podtrzymywać sen i zachowywać ich żywymi. Śpiącego ślimaka rozkładają w specjalne siatki, a później w pudła plastikowe. Przy ciągłym podtrzymywaniu potrzebnej temperatury ten sposób pozwala na dostawę do punktu przeznaczenia bez uszkodzenia muszli i uszkodzenia samego mięczaka.

Jak wyprowadzić ślimaków ze śpiączki?

Dla dalszego rozmnażania mięczaków także przewożą w stanie śpiącym. Dlatego budzić ich należy wyjątkowo delikatnie. Dla tego ich należy umieścić w ciepłe pomieszczenie ze stałym poziomem wilgotności. Polej je wodą. W komfortowych warunkach będą stopniowo rozgrzewać się i budzić. Jak wszystkie stworzenia po hibernacji, będą głodne. Nie zapomnij ich nakarmić. Jeśli nie planujesz zajmować się hodowlą, a zamówiłeś mięczaków dla przygotowania arcydzieł kuchni, po prostu polej je wodą. Cepły prysznic pomoże im wstać, ale pamiętaj, że doświadczywszy stresu, mięczak może zginąć. Dlatego należy wykorzystać pierwszy wariant.

Wykorzystanie ślimaków w różnych branżach

Mięso delikatesowego mięczaka szeroko stosuje się na kuchni. Istnieje wielka ilość przepisów przygotowania różnych dań z niego. Miłość do tego delikatesu rozpowszechnia się po całym świecie z ogromną prędkością. Dzięki przeprowadzonym badaniom zostało wiadomo, że ich mięso zawiera wielką ilość witamin i bardzo korzystnych mikroelementów, które pozytywnie wpływają na różne narządy organizmu człowieka. W nasz czas delikatesowego mięczaka stosują nie tylko na kuchni, a także w kosmetyce i farmacji. Przeprowadzając nowe badania, istnieje możliwość znaleźć jeszcze więcej korzystnych jakości i branży dla wykorzystania mięczaka.

Szybkie Яlecenie

Szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!