Zamrożone escargot

Zamrożone escargot od „Snails House”

W światowej kuchni istnieje wielka ilość przepisów przygotowanych ślimaków gotowych ślimaków. Masz wyjątkową okazję, by zaoszczędzić dużo czasu. «Snails House» zaprasza do zakupu hurtowych partii już przygotowanych i zamrożonych ślimaków według najlepszych receptur światowej kuchni. Nie musisz myć ani przemywać ślimaków – Zrobiliśmy to już za Ciebie. „Snails House” zbiera i gotuje ślimaków na własnej fermie, ulokowanej w ekologicznie czystej miejscowości. Do ich przygotowania używamy najwyższej jakości i naturalnych produktów.

Kupić zamrożonych winniczków luzem

Ferma „Snails House” zajmuje się hodowlą i zbieraniem ślimaków gatunku Helix Aspersa Maxima, Helix Aspersa Muller i Helix Pomatia. Przed przygotowaniem ślimaki mają kilka etapów rzetelnego biologicznego czyszczenia. Podczas przetwarzania gotujemy ich i usuwamy wątroby. Zatem już przygotowany i oczyszczony filet dostarcza się do przygotowania. Dla tworzenia wyśmienitych arcydzieł kuchni pracują zawodowi szefowie kuchni. Kiedy delikatesy są gotowe, zamrażamy ich przy temperaturze -18 stopni i fasowaniem w specjalne kontenery dla transportowania. W naszym asortymencie znajdziesz escargot przygotowane za tradycyjnymi i oryginalnymi przepisami. Kupując hurtowe partie mrożonych escargot u nas, otrzymujecie realną możliwość zmniejszyć wydatki czasu i pieniędzy na przygotowanie unikalnych delikatesów, nie tracąc przy tym jakości.

Jak przygotować mrożonych winniczków?

Pozostaw wszystkie niewygodne momenty przygotowania! Po prostu rozgraj mrożone escargot w piekarniku w ciągu 10-15 minut i na Twoim stole będzie już gotowy wyśmienity delikates. Ale jeśli już zdecydowałeś się na przygotowanie żywych ślimaków, to Tobie będzie trzeba na początku wytrzymać na głodnej diecie w ciągu tygodnia, dobrze wymyć kilka razy. Następnie gotuj w osolonej wodzie przez 30 minut i usuń z muszli. Oddziel nogę od ciała małża. Następnie ugotuj powstałe filety przez kolejne 2 — 3 godziny przy wolnym ogniu. Dla dalszego przygotowania Tobie będzie potrzebne:
  • 48 ślimaków z muszlami,
  • pół pęczka pietruszki,
  • 12 szt. migdałów,
  • 1-2 ząbki czosnku.
  • 20 ml oliwy,
  • 1 łyżeczka bułki tartej,
  • sól, pieprz do smaku.
Umyj i posiekaj pietruszkę. Migdał i czosnek posiekać na duże kawałki. Wymieszaj pietruszkę, migdały, sól, pieprz, czosnek i oliwę w jednorodną pastę. Dodaj sucharki i znowu wymieszaj. Wypełnij muszle nadzieniem i filetem. Umieść na blachy do pieczenia i piecz przez 10 minut w temperaturze 180 stopni. Danie gotowe. Mrożone winniczki idealnie pasuje dla randki i zakąska i do białego wina. Możesz cieszyć się arcydziełami kuchni, po prostu podgrzewając zmrożony smakołyk w piekarniku. „Snails House” proponuje Tobie wielki wybór mrożonych escargot, przygotowanych za różnorodnymi przepisami światowej kuchni.

Szybkie Яlecenie

Szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!