Zamrożone ślimaki

Mrożone ślimaki wyższej jakości od «Snails House»

 Firma «Snails House» oferuje państwu kupić mrożone ślimaki, za pomocą których można naprawdę zaoszczędzić dość dużo pieniędzy i czasu na przygotowanie i transportowanie! Nasza firma jest największym producentem gotowych ślimaków. «Snails House» oferuje wielki asortyment mrożonych gotowych ślimaków: filet, ślimaki lądowe w kuchni i ślimaków z muszelkami. Dzięki wykorzystaniu naszej produkcji czas przygotowania nawet najbardziej skomplikowanego dania skraca się w kilka razy. Produkcja naszej firmy jest najlepsza ponieważ sami ich hodujemy, przetwarzamy, gotujemy i zamrażamy skorupiaków. Każda osoba rozwija się w najbardziej korzystnych i przyjaznych dla środowiska warunkach. A nasze ceny Państwo przyjemnie zdziwią. Cała produkcja zamraża się przy temperaturze – 18 stopni i jest gotowa do transportowania na wielkie odległości. Możemy dostarczyć hurtową partię ślimaków w jakikolwiek punkt świata.

Zalety naszych mrożonych ślimaków

Farma firmy «Snails House» znajduje się na ekologicznie czystym i przyjaznym dla naturalnego wzrostu i rozmnożenia skorupiaków polu. Przy hodowli nie wykorzystują się pestycydy czy karmy genetycznie modyfikowane. Zajmujemy się hodowlą i dostawą winogradowych ślimaków gatunku HELIX POMATIA, HELIX ASPERSA MAXIMA, HELIX ASPERSA MULLER. Ich mięso posiada niezwykle wysokie smakowe i korzystne właściwości. ВW nim znajduje się wielka ilość białka, aminokwasów i witamin. Zbieramy plon skorupiaków w najbardziej korzystnym dla tego czasie, kiedy osobniki osiągają potrzebnych rozmiarów. Zebrany plon ma kilka etapów oczyszczenia. Po gotowaniu i krojeniu produkty są zamrażane i pakowane w wyspecjalizowane opakowania.

Kupując mrożonych ślimaków luzem , należy pamiętać o osobliwościach ich przechowywania:

należy dotrzymywać się trybu temperaturowego (nie powyżej -18 stopni);
  • należy pamiętać sąsiedztwie towarowym (nie przechowywać obok produktów, które mogą wchłaniać zapachy);
  • opakowanie nie powinno być uszkodzone (narusza się hermetyczność opakowania, co powoduje psucie produktu).
Sposób przechowywania w postaci mrożonej wykorzystuje się na całym świecie. Zamrażają nie tylko warzywa, owoce, ryby, czy mięso. Technologia pozwala na zamrażanie już przygotowanych dań. Dzięki temu sposobu przechowywania na Pańskim stole będzie pyszne danie, przygotowane wg najbardziej skomplikowanego i unikalnego przepisu. Pozytywnymi stronami jest to, że przy takim przetwarzaniu produkt nie poddaje się odziaływaniu konserwantów, przy tym nie traci jakości smakowych i korzystnych. Nie warto zapominać o zaletach przy przewozie zamrożonej produkcji. Fasowaną w pudłach produkcję jest bardzo łatwo załadować i transportować. Przy dotrzymaniu trybów temperaturowych, produkcja w takiej postaci może wytrzymać przewóz na bardzo wielkie odległości. Paczki gęsto upakowane zachowują wygląd produktu każdego opakowania. Inną ważną zaletą tej metody jest okres przechowywania produktów. Mrożone produkty i nawet gotowe dania przechowują się o wiele, niż konserwowane czy solone. Mrożone ślimaki mogą przechowywać się w ciągu 24 miesięcy od momentu zamrożenia, nie tracąc swoich jakości smakowych i korzystnych.

Przygotowanie mrożonych ślimaków

Firma «Snails House» oferuje mrożone ślimaki po burgundzku, po limuzyńsku i po somiersku. Przygotowane przez najlepszych szefów kuchni za unikalnymi przepisami kuchni europejskiej, gotowe dania ze ślimaków czy ślimaki lądowe w kuchni będą cieszyć Państwo niezapomnianym i wyrafinowanym smakiem. Dla przygotowania wykorzystujemy najświeższe i organiczne warzywa i zieleń. Państwo może po prostu rozegrać ślimaki lądowe w kuchni w piekarniku w ciągu 10-15 minut i cieszyć się wyjątkowym smakiem. Albo można kupić mrożonych ślimaków i przygotować ich samodzielnie. Dla przygotowania Państwu będzie potrzebne: — 500 g blanszowanych skorupiaków; — 1 szklanka czerwonego suchego wina; — zieleń (mięta, bazylia, majeranek); — olej oliwkowy; — sól, pieprz. Skorupiaków należy podsmażyć na oleju oliwkowym. Dodać szklankę suchego wina. Zamknąć pokrywą patelnię i dusić na słabym ogniu w ciągu 10-15 minut. Za kilka minut do gotowości należy dodać drobno posiekaną zieleninę. Gotowe ślimaki podają się w muszlach. Wlać do dania pozostały sos.

Gdzie kupić mrożone ślimaki

Na świecie istnieje wielka ilość przepisów przygotowania ślimaków jadalnych. Firma «Snails House» oferuje wielki asortyment mrożonych gotowych i żywych skorupiaków. Dzięki naszym gotowym ślimakom Państwo zmoże szybko przygotować najbardziej niesamowite kulinarne arcydzieła.

Szybkie Яlecenie

Szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!