Ślimaki zamrożone w muszlach

Mrożone w muszlach ślimaki od «Snails House»

Ferma „Snails House” proponuje hurtowe partie mrożonych ślimaków w mrożonych ślimaków w muszlach. Dzięki ogromnym polom, na których ulokowała się nasza ferma, oferujemy Tobie bogaty wybór różnych produktów z mięczaków wielkim luzem. Ekologicznie czyste i naturalne środowisko przyczynia się do zwiększenia plonów i daje możliwość zaproponować Tobie hurtowe partie biologicznie oczyszczonych i mrożonych ślimaków w muszlach. Kupując naszą produkcję otrzymasz jakościowych ślimaków za przystępnymi cenami.

Kupić mrożonych ślimaków z muszlami luzem

W jednych przepisach można wykorzystać konserwowanych ślimaków, w innych filet, a dla trzecich potrzebne mięczaki razem z muszlami. Zbieramy wielkie plony i oferujemy Tobie hurtowe partie zamrożonych ślimaków w muszlach. Przed zamrażaniem oni przechodzą obowiązkowe biologiczne przetwarzanie i czyszczenie, dzięki czemu możesz śmiało wykorzystywać ich dla tworzenia pysznych delikatesów.

Jak poprawnie zamrozić delikates

Mięczaki są bardzo delikatnym produktem i nie toleruje wtórnego zamrażania. Dlatego przymrozki wtórne są surowo zabronione. Przed zamrażaniem nasze ślimaki w obowiązkowym trybie mają wszystkie etapy czyszczenia biologicznego. Im czyszczą wątroby, myją, usuwają śluz, suszą i zamrażają przy temperaturze -18 stopni, w hermetycznych workach z zapięciem lub w plastikowych pojemniki. Podczas zamrażania konieczne jest kontrolowanie przepływu powietrza i wilgoci do opakowania lub pojemników w celu zamrożenia. Zamrożony delikates można przechowywać przez trzy lata z zachowaniem reżimu temperatury.

Jak przygotować ślimaków ogrodowych

Jak przygotować ślimaki po francusku, znamy bardzo wiele. Przepisy są dość rozpowszechnione w kuchni światowej. Europejczycy lubią wykorzystywać Helix pomatia, różnymi sosami. Przygotowanie ślimaków ogrodowych z muszlami jest bardziej rozpowszechnione we Włoszech, Grecji i Hiszpanii. Spośród nich przygotowuje się ragout i saute z bakłażanem i pomidorami. Dla przygotowana duszonych mięczaków Tobie będą potrzebne:
  • 1,5 kg Helix Aspersa Muller (zamrożone z muszlami),
  • 500 g dojrzałe pomidory,
  • 2 ząbki czosnku,
  • 1 czerwony pieprz,
  • 1 garść soli,
  • oliwa,
  • oregano,
  • mielona czerwona papryka.
Rozmroź ślimaków. Wymyj ich pod ciepłą wodą i wysusz na ręczniku papierowym. Podsmaż czosnek w rondlu z oliwą. Dodaj pokrojone na połowę pomidory i duś na słabym ogniu pod pokrywą. Dodaj sól, oregano i inne przyprawy. Wymieszaj mięczaki z sosem, mieszaj i duś przez kolejne 5 minut. Podawaj do talerza wykałaczek i talerzy do pustych muszli. Ze względu na małą średnicę spirali, są one niewygodne dla widelców. „Snails House” oferuje już przygotowaną produkcję już przygotowaną produkcję dla dalszego wykorzystania w przygotowaniu wyśmienitych delikatesów.

Szybkie Яlecenie

Szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!