Wątroba ślimaka

Wątroba ślimaka – dziwny delikates

„Snails House” oferuje najdziwniejsze delikatesy ze ślimaków luzem. Kupując w nas gwarantowanie otrzymasz jakościowy produkt. Ponieważ używamy tylko tych małż, które są uprawiane na polach fermy „Snails House”, ulokowanych w ekologicznie czystej miejscowości, zdalnie od miast i dróg. Oprócz filetów, śluzu, muszli i wielu innych, oferujemy niesamowity i bardzo rzadki delikates – wątroba ślimaków, która nie ustępuje za smakiem, nawet Foie Gras. Dostarczamy hurtowe partie naszych produktów do dowolnego miejsca na świecie!

Kupić przydatne ślimaki w sprzedaży hurtowej

„Snails House” jest jedną z największych ferm w Europie, która zajmuje się uprawą i zbieraniem kilku gatunków ślimaków. Dzięki ogromnemu terytorium fermy u nas jest wyjątkowa możliwość zbierać wielki plon mięczaków i produkować najróżniejsze delikatesy. „Snails House” proponuje Tobie kupić unikalny produkt jak wątroba, hurtem. Zbieramy w najbardziej odpowiednim czasie, kiedy wątroba mięczaków jest najbardziej rozciągnięta. Ten okres występuje pod koniec lata, kiedy są pełne zielonych liści i różnych owoców. Przetworzony delikates pakujemy w słoiki i specjalistyczne pojemniki, dzięki czemu proces transportu staje się wygodniejszy i nie wpływa na jakość produktu.

Przydatne właściwości wykwintnego delikatesu

Jeszcze do 1995 roku o wątrobie mięczaków nikt nie wiedział – tym bardziej, że ją można jeść. Póki czeski fermer, który rozmnażał ślimaków na swojej małej fermie, nie zaproponował na wystawie w Dijonie spróbować ten dziwny delikates Francuzom. Od początku był oskarżany o oszustwo. Specjaliści z tej branży twierdzili, że ślimaki nie mają wątroby. Następnie czeski rolnik musiał pokazać to każdemu na wyraźnym przykładzie. Kiedy wszyscy przekonali się, że ona rzeczywiście istnieje – fermerzy nawet nagrodzili dyplomem. Smakosze, którzy spróbowali wyśmienite danie, przekonują, że jego smak jest podobny do smaku wątroby innych zwierząt, ale tylko o wiele bardziej delikatniej i miękko. Wątroba mięczaków różnią się tym, że w niej całkiem niema tłuszczu, a korzystne substancje, zawierające się w niej, przyczyniają się do usuwania cholesterolu z organizmu człowieka. Ekskluzywność i wyjątkowość tego delikatesu wynika z faktu, że jego ekstrakcja odbywa się z precyzją jubilera i tylko wtedy, gdy zbiory są wystarczająco duże. W końcu, aby wypełnić słoik tym produktem, trzeba dużo czasu i surowców.

Stosowanie delikatesowego produktu w medycynie

W czasach starożytnych mięso skorupiaków stosowano w postaci surowej do leczenia wrzodów żołądka. W wątrobie ziemnych ślimaków jest wielka ilość witamin i mikroelementów, które także wpływają na uzdrowienie organizmu i wyleczenie niektórych chorób. Dzięki unikalnemu składzie nie tylko wątrobę, a także produkty ślimakowe wykorzystują się w medycynie i kosmetologii. Ślimak – niesamowite skorupiaki, posiadające nie tylko doskonałe walory smakowe, ale również właściwości lecznicze, które jeszcze nie zostały zbadane przez ludzi.

Szybkie Яlecenie

Szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!