Śluz ślimaków

Śluz ślimaka – innowacyjny, odmładzający produkt

 Firma «Snails House» jest nie tylko największym producentem gotowych i dostawcą żywych skorupiaków, ale liderem do dostawy śluzu ślimaków. Kupcie sekret ślimakowy u nas hurtem, i otrzymaj jakościowy produkt za cenami konkurencyjnymi. Zbieramy mucynę tylko ze ślimaków, hodowanych na własnej farmie, w ekologicznie czystych i przyjaznych warunkach, nie szkodząc im. Zebrany ekstrakt jest zgodny ze wszystkimi wymogami i wskaźnikom jakościowym.

Kupić śluz ślimaków hurtem, posiadający niezwykłe właściwości

Po przeprowadzeniu badań ujawniono, że w mucynie jest wiele substancji, które są korzystne dla skóry człowieka. Użyteczne właściwości śluzu mięczaków były znane nawet w starożytnej Grecji i Egipcie, jego wykorzystywali w medycynie dla leczenia przewodu pokarmowego i wrzodów żołądka. Tworzyć kosmetykę z nim wymyślili tylko w końcu ubiegłego wieku. Badania śluzu ślimaka winniczka pokazali zawartość w nim allantoiny, kolagenu, elastyny, chitozanu, kwasu glikolowego, proteazy i witamin А, С, Е, В6 i В12. Dzięki tym substancjom śluz ślimaka jest bardzo korzystny dla twarzy. On zawiera takie właściwości:
  • ochronne – zapobiega uszkodzeniom słońca, hamuje proces starzenia, dzięki zawartości peptydów antybakteryjnych chroni przed wirusami i infekcjami;
  • wygładzające – głębokość zmarszczek na twarzy staje się mniejsza;
  • uzdrowieniowe – uzdrowienie uszkodzonych tkanek przeprowadza się szybciej, nawet po bliznach przerostowych, bliznach, rozstępach i trądzikach;
  • odnawiające – struktura i kolor skóry polepszają się.
Dzięki tym właściwościom, udowodnionym podczas badań naukowych, śluz ślimaka zostali stosować przy tworzeniu kosmetyki dla skóry. Razem z innymi odmładzającymi składnikami śluz ślimaków wchodzi do składu środków dla kobiet, skóra których ma zdolność do starzenia. Te środki sprawiają wygładzanie zmarszczek, zwężenie porów i nadanie elastyczności, pobudzając aktywność kolagenu i elastyny w komórkach naskórka, po małych bliznach, w tym śladów od trądzików, a także w celu zmniejszenia stanu zapalnego, mnożenia bakterii patogennych i gojenia, ekstrakt jest dodawany do lekkich żeli i kremów. Krem ze śluzu ślimaka dobrze wilgoci skórę twarzy. Połączenie kwasu hialuronowego z innymi elementami nawilżającymi, jak aloes, dobrze nawilżają i tonizują górną warstwę naskórka. Szeroko stosują się skorupiakowe maski śluzowe dla twarzy na bazie tkanek. Mają lekką teksturę jedwabną i zapewniają głęboką penetrację użytecznych substancji, które wchodzą w skład mucyny.

Zbieranie śluzu i inne stosowanie ślimaków w kosmetyce

Ekstrakt zbierają ze wszystkich gatunków ślimaków HELIX ASPERSA, ponieważ jego skład jest wyjątkowo bogaty w białka kwasu hialuronowego i przeciwutleniacze. Ich śluz za zawartością i właściwościami niczym się nie różni. Firma «Snails House» przeprowadza zbiór mucyny tylko z osobników, hodowanych na własnej farmie, znajdującej się w ekologicznie czystej i przyjaznej miejscowości, w najbardziej odpowiednim okresie roku. Nieprzestrzeganie odpowiednich warunków dla żywności i żywienia wpływa na jakość i wygląd zebranego produktu. Na początek ślimaki zbierane są z plantacji, myte i umieszczane w specjalnych pomieszczeniach, gdzie pobudzają uwalnianie śluzu poprzez zwiększenie temperatury powietrza. Ta procedura nie szkodzi skorupiakom. Z wykorzystaniem wielkiej ilości wody, zbierają otrzymany śluz, filtrują i myją. Po procedurze zbierania skorupiaki są zwracane do gospodarstwa bez zagrożenia dla własnego życia. Istnieje inny sposób zbierania mucyny. Dla tego skorupiaków umieszcza się w specjalnej wirówce i wstrząsa się, co wywołuje zwiększone wydzielanie śluzu. Zatem otrzymany ekstrakt także zbierają za pomocą wody, filtrują i myją. Ten sposób też nie szkodzi skorupiakom.

Szybkie Яlecenie

Szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!