Еscargot szafranowym

„Snails House” oferuje gotowe dania ślimakowe utworzone dla najbardziej wyrafinowanych przepisów kulinarnych świata. Wszystkie potrawy w naszym asortymencie są wykonane ze ślimaków zebranych na farmie „Snails House”. Nasze mięczaki rosną w czystych ekologicznych i naturalnych warunkach. Oferujemy Tobie gotowych ślimaków escargot szafranowym. Ta niesamowita receptura podkreśla wyrafinowany i delikatny smak mięsa ślimaków. Tutaj możesz kupić hurtowo dużo gotowych posiłków, które można łatwo podgrzać w piekarniku. Do gotowania używamy tylko jakościowych i najświeższych produktów.

Kupić ślimaków szafranowym hurtem

Cała produkcja „Snails House” tworzy się z wyjątkową uwagą. Zebrany ręcznie plon ma kilka etapów biologicznego czyszczenia i przetwarzania. Tylko później od dostarcza się dla dalszego wykorzystania. Proponujemy wielki wybór jak gotowych dań, tak i innych produktów ze ślimaków, które możesz kupić hurtowymi partiami. Cała produkcja są umieszczone w wygodnym, specjalistycznym opakowaniu zapewniającym wygodny transport.

Przepis przygotowania Еscargot szafranowym

Kuchnia europejska przepełniona różnymi przepisami ze ślimaków. Wyrafinowany smak jest zwykle podkreślany przez różne pikantne zioła i czosnek, a dodatek orzechów daje pikantną nutę. Przed przygotowaniem, ślimaków trzeba trzymać na głodnej diecie około tygodnia dla biologicznego oczyszczenia. Zwykle biorą ślimaków winniczków, ale także wykorzystywać ogrodowych. Oni są także bardzo smacznie. Podczas czyszczenia ich można karmić mąką. Jest to długi i żmudny proces. Następnie gotują w osolonej wodzie, aby pozbyć się śluzu. Ze względu na obróbkę termiczną skorupiaków łatwiej jest ciąć. Możesz uniknąć czynności czyszczenia, jeśli używasz już przygotowany filet od „Snails House”. Zostało już oczyszczone, przetworzone i przygotowane do połowy. Więc, weź filet. Jeśli on zamrożony – rozmroź go. Zatem łożymy go do garnka, zalewamy wodą i gotujemy w ciągu 40 minut na małym ogniu. W wodę można dodać liść laurowy i pieprz. W tym czasie przygotuj sos. W tym celu należy nieco zmiękczyć masło. Zieleń, czosnek należy drobno narąbać, a orzeszki ziemne posiekać. Kiedy wszystkie składniki są gotowe, mieszamy ich do otrzymania jednorodnej masy. Gotowane filety muszą ostygnąć. Możesz zacząć faszerować muszle, które możesz kupić odrębnie. Na dno łożymy przygotowany sos, zatem kawałek filetu i w końcu zamykamy muszlę jeszcze kolejną warstwą sosu. Nafaszerowane muszle wykładamy na talerz ze specjalnymi zagłębieniami na ślimaki sosem do góry i stawimy do piekarnika na 7-15 minut. Danie dla smakoszy jest gotowe! „Snails House” proponuje Tobie escargot szafranowym. U nas można kupić ślimaków luzem, przygotowanymi za najlepszymi przepisami europejskimi.

Szybkie Яlecenie

Szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!