Ślimaki po limuzyńsku

Firma «Snails House» proponuje kupić ślimaków luzem. Nasze ślimaki już są przygotowane za jednym z najsmaczniejszych i wykwintnych przepisów – po limuzyńsku. Państwo ma możliwość kupić od razu wielką partię gotowych delikatesów i zaoszczędzić nie tylko na przygotowaniu, szefach kuchni i wyposażeniu, a także na transporcie. Nasza zamrożona produkcja jest dostarczana w jakikolwiek punkt świata w specjalnych kontenerach. Wystarczy, aby rozgrzać naszą potrawę i delikates jest już gotowy.

Kupić ślimaków luzem hodowanych na farmach «Snails House»

Ślimaki od «Snails House» hodują się na farmach w ekologicznie czystych warunkach. Przy osiągnięciu potrzebnego rozmiaru i wieku oni mają kilka etapów oczyszczenia i przetwarzania. Gotują ślimaków z wykorzystaniem tylko najlepszych produktów i składników. Ich mięso jest bogate w białka, witaminy z grupy B, witaminy PP, E i wielką ilość pierwiastków mineralnych, co czyni go nie tylko smacznym i delikatesowym, ale także dietetycznym.

Ślimaki po limuzyńsku – uwielbiony przepis wszystkich smakoszy

Wykwintny delikates podaje się w elitarnych restauracjach w Europie. Ale nie warto się martwić – jego można przygotować nawet w warunkach domowych, wykorzystując zamrożone czy świeże mięso ślimaków. Dla przygotowania Państwu będzie potrzebne:
  • filet ślimaków;
  • masło;
  • orzech grecki;
  • świeży czosnek;
  • zielonka pietruszki;
  • sól, pieprz;
  • białe suche wino;
  • bułka tarta.
Dla przygotowania należy wymyć ślimaków wodą i usunąć ich z muszli. Po tym składamy wyjętych skorupiaków w garnek, zalewamy wodą i gotujemy w ciągu 1-2 godzin na małym ogniu. Dla nadania mięsu szczególnego smaku i aromatu dolewamy w wodę kieliszek białego, suchego wina. Pozostałe muszle gotujemy w solonej wodzie, a później suszymy. W tym czasie można przygotować sos. Państwu będzie trzeba roztopić masło do miękkości. Narąbać drobno zieleń i posiekać orzech grecki. Zatem wszystkie składniki mieszamy do jednorodnej konsystencji, dodajemy sól i pieprz za smakiem. Po zakończeniu terminu gotowania mięso ochładzamy nie wyciągając z rosołu. Dalej nadziewamy muszlę sosem i mięsem ślimaków. Wykładamy ich na talerz ze specjalnymi zagłębieniami na ślimaki i zapiekamy w piekarniku w ciągu 7-15 minut. Ślimaki po limuzyńsku gotowe. Pikantny sos orzechowy podkreśla delikatny smak mięsa.

Gdzie kupić ślimaków po limuzyńsku luzem?

Firma «Snails House» proponuje Państwu kupić już przygotowane delikatesy. Najlepsi szefowie kuchni pracują nad przygotowaniem naszych ślimaków po limuzyńsku, wykorzystując tylko świeże produkty i białe wino najwyższego gatunku. Po przygotowaniu produkcja zamraża się przy temperaturze -18 stopni i fasuje się w pudła kartonowe po 5 kilogramów. Cała produkcja jest przystosowana dla transportu na największe odległości. Więc, kupując naszą produkcję, Państwo otrzymuje wysokojakościowy produkt delikatesowy, zaoszczędzając na jego przygotowaniu. Przeprowadzamy hurtową dostawę na całym świecie!

Szybkie Яlecenie

Szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!