Ślimaki po burgundzku

«Snails House» jest czołową farmą z rozmnażania ślimaków w Europie. Zajmujemy się rozmnażaniem i handlem luzem świeżymi i przygotowanymi ślimakami za najbardziej wykwintnymi przepisami kuchni świata. W przygotowaniu ślimaków po burgundzku wykorzystywaliśmy tylko świeże organiczne składniki i ślimaków najwyższej jakości, które mieli wszystkie etapy oczyszczenia i gotowania. Państwu nie trzeba będzie zatrudniać drogich szefów kuchni. Delikatesy od «Snails House» są już gotowe – ich wystarczy tylko podgrzać i na stołach w Pańskich restauracjach będą świeżo przygotowane dania wysokiej kuchni w najkrótsze terminy. Kupując nasz dużym luzem, Państwo otrzyma możliwość zaoszczędzić na procesie przygotowania, nie tracąc przy tym na jakości wyśmienitych potraw.

Warunki dla rozmnażania i użyteczne właściwości ślimaków

Od momentu zwiększenia ilości spożywanych skorupiaków delikatesowych pojawiła się potrzeba w tworzeniu specjalnych farm z ich rozmnażania. Firma «Snails House» hoduje ślimaków w naturalnych, przyjaznych dla rozmnażania warunkach. Głównym kryterium hodowli skorupiaków jest dotrzymanie temperatury i poziomu wilgotności dla przyjaznej hodowli. Badania naukowe udowodnili, że ich mięso jest bogate w witaminy grupy B, А i РР. Dlatego bardzo rekomendują się do spożywania.

Kupić najlepszych ślimaków po burgundzku luzem

Osobniki, które osiągnęli potrzebnych rozmiarów, przechodzą specjalną obróbkę i czyszczenie. Po tym oni są gotowe do przygotowania za tradycyjnym francuskim przepisem. Unikalne i bardzo korzystne skorupiaki są spożywane jako jedzenie w wielu krajach świata. Ich wykorzystanie w przygotowaniu wykwintnych potraw wysokiej kuchni jest spowodowana wysoką zawartością białka i nienasyconych kwasów tłuszczowych, co robi escargo nie prosto korzystnym, a także dietetycznym. Dania ze skorupiaków są uważane delikatesami i spotykają się w menu drogich restauracji europejskich.

Przepis ślimaków po burgundzku

Jednym z najpopularniejszych i najbardziej uwielbionych przepisów przygotowania na świecie jest uważany przepis po burgundzku. Pomimo wyrafinowania tego delikatesu, jego często gotują w warunkach domowych. W sklepach escargo można znaleźć w ochłodzonej, zamrożonej czy konserwowanej postaci. Dla przygotowania Państwu będą potrzebne takie produkty:
  • mięso ślimaków;
  • muszle;
  • białe wino;
  • marchew;
  • cebula;
  • korzeń pietruszki;
  • zieleń selery;
  • ocet;
  • przyprawy (liść laurowy, tymianek, sól).
Rzetelnie wymyte i zgotowane w wodzie skorupiaki są zwalniane od muszle. Przygotowane mięso zalewają winem, octem, dodają pokrojone warzywa i gotują na małym ogniu w ciągu godziny. Po zakończeniu czasu gotowania ich zdejmują z ognia i ochładzają nie wyjmując z rosołu. W warunkach domowych najlepiej przygotować eskargo w białym czy czosnkowym sosie. Pozostałe muszle myjemy i gotujemy z dodawaniem sody. Zatem ich myjemy i suszymy. Ułóżcie na dno muszle trochę masła czosnkowego, mięso i znowu masło. Faszerowane ślimaki po burgundzku ułóżcie na patelnię czy talerz ze specjalnymi zagłębieniami na ślimaki, podgrzejcie w piekarniku w ciągu 5-8 minut i podajcie. Udekorować gotowy posiłek można dużą solą i zielenią. Posmakować wyśmienitym daniem można nie wychodząc z domu. Współczesne technologie pozwalają na tworzenie ulubionych potraw wielu Europejczyków w formie gotowych posiłków. Dzięki tym technologiom ślimaki po burgundzku, po somiersku i po limuzyńsku można kupić i przygotować samym. Wystarczająco jest ich po prostu rozmrozić i delikates jest gotowy do spożywania. Najlepsi szefowie kuchni pracują nad przygotowaniem arcydzieł francuskiej kuchni. Dla tworzenia uwielbionego przez wszystkich francuzów przepisów nasi szefowie kuchni tradycyjnie wykorzystują najlepsze białe wino, najbardziej świeże warzywa i skorupiaków o wyższej jakości. Już gotowe mrożone po burgundzku transportują się przy temperaturze – 18 stopni w pudłach po 5 kilogramów. W takiej postaci gotowe delikatesy mogą być transportowane w jakikolwiek kraj świata. Dzięki wyspecjalizowanym kontenerom dla przewozu, produkcja nie traci swojej świeżości i jakości smakowych. Zamawiajcie produkt wysokiej jakości w firmie «Snails House»! Przeprowadzamy dostawę hurtową ślimaków lądowych w kuchni na całym świecie!

Szybkie Яlecenie

Szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!