Szybkie Яlecenie

szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!

Ślimaki po burgundzku

 «Snails House» jest czołową farmą z rozmnażania ślimaków w Europie. Zajmujemy się rozmnażaniem i handlem luzem świeżymi i przygotowanymi ślimakami za najbardziej wykwintnymi przepisami kuchni świata. W przygotowaniu ślimaków po burgundzku wykorzystywaliśmy tylko świeże organiczne składniki i ślimaków najwyższej jakości, które mieli wszystkie etapy oczyszczenia i gotowania. Państwu nie trzeba będzie zatrudniać drogich szefów kuchni. Delikatesy od «Snails House» są już gotowe – ich wystarczy tylko podgrzać i na stołach w Pańskich restauracjach będą świeżo przygotowane dania wysokiej kuchni w najkrótsze terminy. Kupując nasz dużym luzem, Państwo otrzyma możliwość zaoszczędzić na procesie przygotowania, nie tracąc przy tym na jakości wyśmienitych potraw.

Helix Aspersa Maxima Bourguignon

Weight: 5 kg-unlimited

Packing: plastic bag, cardboard box.

Composition:  Snail fillets Helix Aspersa Maxima, butter, white wine, pepper, salt, parsley, dill, carrots, celery, garlic, onion.

Helix Aspersa Muller Bourguignon

Weight: 5 kg-unlimited

Packing: plastic bag, cardboard box.

Composition:  Snail fillets Helix Aspersa Muller, butter, white wine, pepper, salt, parsley, dill, carrots, celery, garlic, onion.

Helix Pomatia Bourguignon

Weight: 5 kg-unlimited

Packing: plastic bag, cardboard box.

Composition: Snail fillets Helix Pomatia, butter, white wine, pepper, salt, parsley, dill, carrots, celery, garlic, onion.

Warunki dla rozmnażania i użyteczne właściwości ślimaków

 Od momentu zwiększenia ilości spożywanych skorupiaków delikatesowych pojawiła się potrzeba w tworzeniu specjalnych farm z ich rozmnażania. Firma «Snails House» hoduje ślimaków w naturalnych, przyjaznych dla rozmnażania warunkach. Głównym kryterium hodowli skorupiaków jest dotrzymanie temperatury i poziomu wilgotności dla przyjaznej hodowli. Badania naukowe udowodnili, że ich mięso jest bogate w witaminy grupy B, А i РР. Dlatego bardzo rekomendują się do spożywania.

Więcej

Оставить отзыв

avatar
wpDiscuz

Podobne kategorie

Ostatnie wiadomości

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: