> Informacja > RÓŻNE RODZAJE MASAŻU Z UŻYWANIEM ŚLIMAKÓW

RÓŻNE RODZAJE MASAŻU Z UŻYWANIEM ŚLIMAKÓW

W ostatnich latach na całym świecie istnieje tendencja do stosowania naturalnych substancji w kosmetologii i medycynie. Poza tym, że te składniki dają nam piękno, młodość, zdrowie, są również cenione za bezpieczeństwo w użytkowaniu i naturalność.

Wykorzystanie ślimaków w tych branżach rośnie z każdym rokiem. Teraz szlam mięczaków jest stosowany nie tylko w krajach europejskich i azjatyckich, ale także u nas na Ukrainie.

Nie tak dawno temu, w niektórych salonach SPA pojawił się nowy zabieg kosmetologiczny – masaż twarzy ślimakami. Do tej procedury używają głównie rodzaj gigantycznego afrykańskiego ślimaka Ahatina. Najbardziej ceniona jest jego mucyna.

 

Masaż twarzy

Jest to najczęstszy rodzaj masażu przy użyciu ślimaków. Jego czas trwania wynosi około 15-20 minut. W celu osiągnięcia dobrych wyników, będziesz potrzebować 5-10 sesji, ale po raz pierwszy zauważysz, że Twoja skóra stała się zdrowszą, elastyczną i napiętą.RÓŻNE RODZAJE MASAŻU Z UŻYWANIEM ŚLIMAKÓW

Ekstrakt z mucyny ślimakowej zawiera takie korzystne substancje:

  • kolagen;
  • alantoina;
  • elastyna;
  • peptydy antybiotykowe;
  • witaminy А, С, Е.

Każdy składnik głęboko wnika w skórę, nawilża, goi i wygładza. Naturalna aktywacja procesów naturalnych zwalcza oznaki starzenia, rozjaśnia plamy starcze, napina kontur twarzy, pomaga przy trądziku.

Przed zabiegiem ślimaki są myte, a skóra jest dokładnie czyszczona. Aby mucyna mogła przeniknąć tak głęboko, jak to możliwe, twarz może być lekko wyparowana i delikatnie pillingowana. Temperatura powietrza i poziomy wilgotności powinny być optymalne dla aktywnego ruchu ślimaków.

Kosmetyczka kładzie mięczaki na twarzy. Kiedy zaczynają podróżować na twarzy, kieruje ich ruchami wzdłuż linii masażu i upewnia się, że nie wpełzną do ust klienta. Jeśli aktywność zostanie zmniejszona, specjalista może zwilżyć je wodą lub trochę smarować skórę klienta mlekiem, ulubioną potrawą ślimaków.

Po zakończeniu sesji nie spłukuj śluzu przez kolejne 20-30 minut. Następnie nałóżyć na skórę neutralny krem.

Zabieg przynosi tylko przyjemne doznania. Ślimaki są bezwonne, a mucyna nie jest tak lepka, jak mogłoby się wydawać.

 

Masaż pleców

Ślimaki bardzo delikatnie masują skórę. Dlatego czasami są używane do rozluźnienia mięśni pleców. Szczególnie ten zabieg jest odpowiedni dla osób o bardzo wrażliwej skórze. Dla nich zwykły masaż manualny nie jest odpowiedni: na skórze występuje silne przekrwienia (zaczerwienienie), a nawet siniaki.

Spokojne, pofałdowane ruchy mięczaków tak delikatnie rozluźniają mięśnie, że po sesji w ciele powstaje uczucie nieważkości.

Sam proces jest bardzo przyjemny i spokojny, zwłaszcza jeśli jest prowadzony pod piękną relaksującą muzyką.

 

Masaż nóg, pośladków, brzucha

RÓŻNE RODZAJE MASAŻU Z UŻYWANIEM ŚLIMAKÓWJeśli pielęgnujesz swoje ciało, stosujesz prawidłowo zbilansowaną dietę, regularnie ćwiczysz, pijesz dużo wody, poprawić wynik może masaż problematycznych części ciała ślimakami.

Śluz ślimaka wygładza skórę, usuwając wiotkość i zwiększając jej elastyczność. Poprawia się metabolizm, dzięki czemu spalane są komórki tłuszczowe.

Ten zabieg jest popularny wśród młodych matek. Pomaga rozjaśnić i zredukować rozstępy, usunąć duży rozmiar brzucha, przywrócić elastyczność pośladków.

 

Masaż ślimakami jest to nowy trend w udoskonalaniu kosmetologii, który podbił serca wielu ludzi zwiedzających salony kosmetyczne, ponieważ natychmiast daje namacalny rezultat.

Koniecznie spróbuj! I na pewno Ci się spodoba.

Szybkie Яlecenie

Szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!