Pasztet ze ślimaka

Pasztet ze ślimaka – tradycyjny delikates europejski

Gotowe, żywe i mrożone, żywe ślimaki – całą taką różnorodność oferuje Państwu farma ślimaków «Snails House». Zajmujemy się hodowlą, zbieraniem i przygotowaniem różnych rodzajów ślimaków. Nasza farma proponuje Państwu kupić pasztet ślimakowy. Ta niesłychanie delikatna i niepowtarzalna potrawa, będzie smakować wszystkim prawdziwym koneserom wysokiej kuchni, i nie tylko. Gotujemy pasztet ze ślimaków, hodowanych na naszej farmie, znajdującej się w ekologicznie czystej miejscowości. Przepis naszego pasztetu zawiera najbardziej świeże i jakościowe produkty.

Kupić pasztet ze ślimaków luzem

Francja zawsze była znana ze swojej wspaniałej i wyśmienitej kuchni. Ona hojnie dała światu wiele przepisów kulinarnych. Jednym z najważniejszych miejsc w kuchni francuskiej jest pasztet. Przecież to samo słowo oznacza nie tylko danie, ale jego konsystencję – gładką, miękką i niepowtarzalną jednorodną teksturę. Francuzi robią pasztet z różnorodnych rodzajów mięsa, drobiu i ryby – ślimaki nie zostali wyjątkiem.
 «Snails House» produkuje pasztet z winogradowych i ogrodowych ślimaków, które hodują się i zbierają się na farmie w naturalnych warunkach zamieszkania. Dodajemy do niego naturalne masło, śmietanka, świeże warzywa i przyprawy, i inne produkty o wysokiej jakości. Dzięki wyspecjalizowanym opakowaniu on dłużej przechowuje swoją świeżość i przydatny do transportowania na wielkie odległości. Nasz pasztet już gotowy, wystarczająco prosto otworzyć słoik, pięknie serwować i luksusowe danie z restauracji może być podawane do stołu.

Uwielbiony przepis wyśmienitego pasztetu

Dla szybkiego przygotowania delikatnego i przewiewnego pasztetu najlepiej wziąć zamrożony filet ślimaków. Z żywymi tak szybko nie wyjdzie. Więc, nam będzie potrzebne:
  • filet ślimaków – 300-350g,
  • baton pszenny — 2-3 kąski,
  • musztarda – 1 łyżeczka,
  • czosnek -2-3 ząbki,
  • cebula -1 szt.,
  • majonez — 4-5 łyżki,
  • ogórek słony — 1 szt.,
  • sól, pieprz, skórka cytryny, gałka muszkatołowa do smaku.
Najpierw trzeba rozmrozić filety. Po tym mielić jego z chlebem i czosnkiem na młynku do mięsa kilka razy, póki mieszanina nie będzie jednorodna i gładka. Zamiast młynka można wykorzystywać mikser. Zatem w otrzymaną mieszaninę położyć sól, pieprz, drobno krojony ogórek i inne przyprawy. Kiedy mieszanina stanie jednorodna, należy położyć majonez i jeszcze raz dobrze pomieszać. Gotowy pasztet podawać ochłodzonym na krakersach czy kąskach podsuszonego chleba. Dania francuskie ze ślimaków zawsze różniły się ich wyrafinowaniem i niezapomnianym smakiem. «Snails House» oferuje Państwu kupić wysokojakościowe, już przygotowane dania za najbardziej wyśmienitymi przepisami kuchni europejskiej. Nasz pasztet zaskoczy Państwo delikatną fakturą i pikantnym smakiem. Kupując produkcję «Snails House», Państwo kupuje pyszne, smaczne, a zarazem dania dietetyczne, za wygodnymi konkurencyjnymi cenami.

Szybkie Яlecenie

Szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!