Muszle ślimaków

Muszle Ślimaka «Snails House»

«Snails House» — jest to największa farma z hodowli i rozmnażania ślimaków w Europie. Proponujemy Państwu kupić hurtem partie żywych, zamrożonych, przygotowanych ślimaków, a także oczyszczone i gotowe do stosowania muszle. Kupując naszą produkcję Państwo gwarantowanie otrzymuje wysokiej jakości produkt, hodowany i zebrany na ekologicznie czystych polach naszej farmy. Cała nasza produkcja rzetelnie się sprawdza, oczyszcza się i przetwarza się. Proponujemy Państwu kupić muszle ślimaków za najwygodniejszymi i elastycznymi cenami. Nasza produkcja może być dostarczona w jakikolwiek punkt świata.

Co należy znać dla zakupu muszel ślimaków

Farma «Snails House» ulokowała swoje pola w ekologicznie czystej wiosce, gdzie ślimaki mieszkają w naturalnych i przyjaznych warunkach. Osobników, którzy osiągnęli potrzebnego rozmiaru, zbierają ręcznie. Zbieramy ślimaków gatunku Helix Pomatia (znane jak winogradowe) i hodujemy Helix Aspersa Muller i Maxima (znanych jak ogrodowe). Oni mają podobną za budową spiralnie zgiętą muszlę żółto-brązowego czy brązowo-białego koloru. Wzdłuż całego grzbietu przechodzą ciemne i jasne linie. W gatunku ogrodowego linie są bardziej wyrażone i mogą być ciemno-brązowymi czy prawie czarnymi.
 Jakość ślimaków można wyznaczyć za kolorem i zewnętrznym wyglądem muszli. Ich powłoka lub muszla składa się z węglanu wapnia i innych mikroelementów, które znajdują się w środowisku mieszkania skorupiaków. W procesie mineralizacji ona rośnie i zwiększa się w rozmiarach, dlatego ślimakom jest potrzebna dieta wapniowa, przede wszystkim w pierwsze dni. Kiedy skorupiaki znajdują się w stadium ikry, każdy z nich jest otoczony powłoką wapniową (muszla), która służy im jedzeniem natychmiast po wylęganiu. Dalej oni biorą wapień z jedzenia, które znajdują w środowisku.

Kupić muszle ślimaków wysokiej jakości wielkim hurtem

Muszla zdrowego ślimaka, która otrzymała zbilansowaną dietę o zawartości wapnia i innych koniecznych dla pełnego rozwoju mikroelementów, jest twarda, lśniąca bez widocznych uszkodzeń, a także ma wyraźny kolor i dobrze wyrażone linie. Rozmiar muszli i ilość zwojów zależy od wieku małża. U nas Państwo może kupić ślimaków w muszli czy bez niej. W naszym asortymencie Państwo znajdzie jak filet, tak i muszle odrębnie. Z ich pomocą Państwo szybko bez straty dodatkowego czasu na przetwarzaniu, przygotuje różnorodne potrawy. Można tylko napełnić muszle i smaczne danie jest gotowe.

Jak ślimaki są wyciągane z muszli?

W przepisach kuchni francuzkiej dania ze ślimaków zwykle podają w ich muszlach. Aby oddzielić muszlę od samego skorupiaka Państwu na początku trzeba wymyć ich kilka razy w bieżącej wodzie. Następnie gotować w solonej wodzie przez 5-10 minut. Po tej procedurze śluz jest zwolniony, który musi być wymyty. Po ochłodzeniu można je wyjmować. Bierzemy za muszlę i za pomocą widelca czy wykałaczki przebijemy nogę i wyciągamy z muszli skorupiaki. Dalej w mięczaka iddziela się jelito i gotuje się za potrzebnym przepisem. Jasne, w przemysłowych warunkach ta procedura nieco się różni. Ślimaki gotują się w specjalnych garnkach. Przy tym mają kilka etapów czyszczenia. Zatem, kiedy mięczaki są ochłodzone, ich ręcznie usuwają przez specjalne urządzenia, a muszla przekazuje się do dalszego przetwarzania. Proces przetwarzania muszel zajmuje dużo czasu. Na początku ich rzetelnie wymywają, zatem gotują w specjalnym piecu w temperaturze nie mniejszej niż 100 stopni i suszą. Za kilka godzin przetwarzania muszle oświetlają się i z nich wychodzi specyficzny zapach. Muszle obowiązkowo uważnie oglądają. Jeśli jest co najmniej najmniejsze przecięcie, to ją wysyłają do braków. Ostrą krawędzią można mocno się zranić, więc wszystkie uszkodzone muszle są utylizowane. «Snails House» oferują Państwu kupić muszle ślimaków, które mieli wszystkie etapy przetwarzania i są fasowane w specjalne opakowanie, w którym można transportować na wielkie odległości. Z naszymi muszlami będzie bardzo lekko i wygodnie serwować potrawy w Pańskich restauracjach. Ich piękna muszla przyda przygotowanym delikatesom estetycznego i bardzo apetycznego zewnętrznego wyglądu.

Szybkie Яlecenie

Szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!