Konserwowane ślimaki

Кonserwy ślimakowe od „Snails House”

 Ferma „Snails House” oferuje Tobie szeroki asortyment podziwianych delikatesów ślimakowych. Marynowane, wędzone, a także mięczaki w sosie są zakonserwowane w specjalnych pojemnikach, aby mogłeś cieszyć się ich niepowtarzalnym smakiem w każdej chwili. „Snails House” dostarcza tylko ekologicznie czyste produkty. Tworzymy ich z plonu, zebranego na polach naszej fermy. Dzięki wielkiej powierzchni i wysokie liczebności plonu możemy zapewnić nawet bardzo wielką hurtową dostawę produktu delikatesowego. Wykorzystuj konserwy ze ślimaków tylko wyższej jakości dla przygotowania wyśmienitych i luksusowych potraw.

Kupić konserwowane ślimaki od „Snails House” luzem

Nasza ferma proponujemy najróżniejsze produkty ze ślimaków luzem: mrożone, żywe, marynowane, wędzone, a także muszle i kawior. Na fermie „Snails House” nad tworzeniem unikalnej produkcji pracują wykwalifikowani pracownicy. Oni ze szczególną uwagą badają, sortują, kroją skorupiaki i przekazują dla dalszego gotowania do zawodowych szefów kuchni, którzy wykorzystują tylko jakościowe, naturalne produkty dla tworzenia znakomitych dań. Dostarczymy hurtowe partie naszej produkcji w jakikolwiek punkt świata.

Wykorzystanie konserw z mięczaków

Konserwy z mięczaków stosują się przez szefów kuchni nie tylko w postaci składników, a także jako samodzielne dania. Właśnie po otwarciu słoika skorupiaków w sosie, możesz cieszyć się wyrafinowanym smakiem przekąski do wina, której nawet nie trzeba gotować. Marynowane ślimaki często są wykorzystywane przez zawodowych szefów kuchni dla przygotowania sałatek, zup, escargot. Ich także można wykorzystywać dla tworzenia ciepłych i zimnych przekąsek. Są doskonale łączone z liśćmi sałaty i świeżym serem owczym. Konserwowane w pikantnych ziołach i naturalnej oliwie, skorupiaki nie tylko nie zepsują, ale podkreślą delikatny smak potraw.

Jeszcze jeden przepis ze ślimaków

W tym przepisie możesz wykorzystywać żywych i ślimaków w puszkach. To danie okaże się równie smaczne. Do przygotowania skorupiaków z pomidorami będziesz potrzebować:
  • marynowane mięczaki – 250 g,
  • świeże pomidory – 4 szt.,
  • czosnek, goździki do smaku,
  • oregano do smaku,
  • białe wino – 1 kieliszek,
  • oliwa – 50 ml,
  • sól, pieprz do smaku.
U nas już przygotowane mięczaki, dlatego ich można po prostu wydostać ze słoika. Podsmaż na maśle posiekane pomidory, czosnek, pieprz, oregano. Patelnia do smażenia będzie bardziej wygodna na tę okazję. Następnie dodaj małże, przemieszaj i dusz przez kolejne 15 minut. Dzięki konserwowanym składnikom gotowanie nie zajmuje dużo czasu. Dzisiaj ślimaki w słoikach coraz więcej otrzymują popularność na całym świecie. Lekkość transportowania, wygodne stosowanie, długi okres przydatności do użycia – to tylko niektóre zalety stosowania konserwowanych produktów.

Szybkie Яlecenie

Szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!

© "Snails-house", 2016 - 2019, Wszelkie prawa zastrzeżone