Jedzenie z ślimaków

W erze rosnącej popularności zdrowego stylu życia zwiększa się popyt na produkty o minimalnej zawartości tłuszczu i maksymalnej zawartości składników pożytecznych. Dlatego produkty powinny być przede wszystkim pożyteczne.

Jedzenie ze ślimaków

  Od dawna ani dla kogo, ani tajemnicą, że mięso ślimaka jest jednym z najbardziej pożytecznych produktów spożywczych, ponieważ zawiera całe bogactwo niezbędnych składników. „Snails House” oferuje ekologiczny, pożyteczny produkt:
  • Wątroba ślimaków
  • Pasztet ze ślimaka
  • Escargot
Wszystkie te delikatesy są przygotowane z ekologicznego produktu. Nasza farma znajduje się na terytorium Ukrainy, w strefie ekologicznej. To nizina, otoczona pasem leśnym, z czystym powietrzem. Ślimaki utrzymują się w warunkach naturalnych pod opieką profesjonalistów. Dlatego ich mięso jest bardzo pożytecznym.
Wątroba ślimaka. To jest bardzo delikatny produkt, który bogaty w całym kompleksem witamin, minerałów, kwasów tłuszczowych omega-3. Ona delikatna, ma niezwykły smak. Jedzenia, przygotowywane z wątroby ślimaków, mają zdumiewający smak. Prawdziwi smakosze są gotowe zapłacić ogromne pieniądze za takie jedzenie. Jeśli wcześniej wirtuozowskie szefa kuchni zadziwiają gości wykwintnym pasztetem strasburskim z wątroby gęsia, to teraz priorytet ten przechodzi do wątroby ślimaka, w niczym nie ustępując w smakowitości. Jak wszyscy wiemy, wątroba – to gruczoł filtracyjny, przez który przechodzą wszystkie substancje, które dostają się do organizmu. Dlatego bardzo ważne jest, aby kupować ten produkt tylko u zaufanego dostawcy. Dostarczamy wszystkie delikatesy w różne zakątki świata, współpracujemy z wieloma restauracjami Europy. Na naszej farmie „Snails House” starannie wybierają ślimaków do sprzedaży. Zbiór odbywa się ręcznie, aby nie uszkodzić delikatne mięso. Wszystkie gotowe produkty przechowują się w specjalnych pudełkach, pod nadzorem specjalistów i zgodnie ze wszystkimi normami. A doświadczone kucharze tworzą wspaniałe delikatesy ze świeżych, wysokiej jakości składników, aby ułatwić Państwu proces gotowania. Przestrzegamy wszystkich norm technicznych do uprawy, gotowania, przechowywania naszych produktów. Przewożenie odbywa się także w specjalnych pojemnikach, w których zachowana jest jakość, integralność produktu. Jedzenia, przygotowane ze ślimaków, mają wspaniały smak, delikatną konsystencję. Kupując nasze produkty, Państwo otrzyma nie tylko smaczne produkty, ale i wysokiej jakości, pożyteczne, świeże jedzenia. Państwo może kupić gotowe jedzenia ze ślimaków: escargot, wątrobę, pasztet do dalszego gotowania fantastycznych kolacje dla całej rodziny.

Szybkie Яlecenie

Szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!