Inne produkty ze ślimaków

nne produkty ze ślimaków od «Snails House»

 Farma «Snails House» oferuje Państwu wielki wybór produktów z ślimaków, w tym pasztet, muszle i nawet kawior. Nasze ślimaki mieszkają w naturalnych warunkach i jedzą tylko żywność roślinną. Cała produkcja naszej farmy ma wysokie smakowe i korzystne jakości. Kupując naszą produkcję luzem Państwo otrzyma produkcję wysokiej jakości wg cen konkurencyjnych. Cała produkcja jest fasowana wygodne dla transportowania opakowanie. Możemy dostarczyć hurtowe partie w jakikolwiek zakątek świata.

Różnorodność produktów od «Snails House»

Ślimaki – jest to uwielbiony delikates wielu Europejczyków. Głównym konsumentem różnych dań z ślimaków jest Francja. Brak delikatesowego produktu, stworzyła konieczność zakupu w innych krajach skorupiaków i produktów z nich. Farma «Snails House» proponuje nie tylko mrożone eskargot, a także inne produkty ślimakowe. Zajmujemy się zbieraniem i rozmnażaniem ogrodowych gatunków ślimaków. W naszym asortymencie Państwo może znaleźć:
  • kawior,
  • pasztet,
  • muszle.
Pracownicy naszej farmy zbierają ręcznie każdego ślimaka starannie i dokładnie. Podczas przetwarzania oni oddzielają muszlę, które oczyszczają się i pieczą się w piecach. Podczas przetwarzania muszle nabierają estetycznego i apetycznego wyglądu. Muszle rzetelnie przeglądają i zabierają wszystkie posiekane. Serwowanie w muszlach daje delikatesowemu daniu niezwykłego i kuszącego wyglądu. Mięso ślimaka także rzetelnie oczyszcza się i przetwarza się dla dalszego stosowania. Jego wykorzystują w przygotowaniu licznych dań i pasztetu. Powietrzna tekstura i niezapominający smak przygotowanego przez nas pasztetu spodoba się nawet najbardziej wymagającym smakoszom. Wykorzystujemy tylko najlepsze i świeże produkty dla jego przygotowania. W krajach Europy jest coraz popularniejszy dziwny i bardzo korzystny delikates – kawior ślimaków. Jej białe, perłowe ziarna są bardzo podobne do pereł. Dlatego w niektórych krajach on otrzymał nazwę «Perła Afrodyty». On jest bogaty w witaminy grupy B, witaminy А, С, D, Е. Także w jego składzie jest wielka ilość mikroelementów, takie jak potas, magnez, cynk, żelazo, miedź, sód i inne. Dzięki unikalnemu i zbilansowanemu składzie kawior polepsza pracę układu krążenia i przewodu pokarmowego, a także tarczycy i zwiększa zdolność do pracy całego organizmu. Ponadto, jest uważany za silny afrodyzjak.

Kupić inne produkty ze ślimaków luzem.

Oferujemy Państwu kupić różnorodną produckę naszej farmy luzem.  Cała produkcja «Snails House» jest przygotowana z dotrzymaniem wszystkich koniecznych etapów oczyszczenia i przygotowania ślimaków. Dzięki wyspecjalnemu opakowaniu nasza produjcja jest chroniona przez stratą jakości i towarowego zewnętrznego wyglądu podczas transportowania. Kupując u nas Państwo otrzymuje najlepszą produkcję, którą możemy dostarczyć do jakiegokolwiek punktu świata.

Szybkie Яlecenie

Szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!