Helix Aspersa Muller

Farma «Snails House» zajmuje się rozmnażaniem i sprzedażą Helix Aspersa Muller, hodowanych na własnych polach, znajdujących się w ekologicznie czystej miejscowości. U nas Państwo znajdzie żywych, mrożonych i gotowych ślimaków, wyrafinowanym smakiem, których można cieszyć przez cały rok. Kupując w nas Państwo z pewnością otrzymasz wysokojakościowe i najświeższe ślimaki, które mieli oczyszczenie biologiczne. «Snails House» także oferuje Państwu kawior i śluz ślimaków gatunku Aspersa Muller wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.

Delikates wybrzeżu Morza Śródziemnego

Szary ogrodowy ślimak czy Helix Aspersa Muller był opisany jeszcze w 1774 roku przez duńskiego przyrodnika Otto Friedrich Müller, wg wzorców, znalezionych we Włoszech. Miejscem mieszkania tych ślimaków uważano wybrzeże francuskie i hiszpańskie Morza Śródziemnego. Tam ich nazywają «petit gris» czy mały szary ślimak.
W naturze ten rodzaj ślimaków jest obecny prawie na całym świecie. Jego rozpowszechniali specjalnie jako jadalny delikates i przypadkowo w warzywami i owocami, które zawozili się z krajów Morza Śródziemnego. Ten gatunek ma wysoki stopień adaptacji do różnych klimatów i może rozmnażać się nawet na wysokości do 1000 metrów nad poziomem morza. Dzięki takim charakterystykom Helix Muller dziś ogarniają 70 % światowego rynku. Na farmach Włoszech, Hiszpanii, Brazylii i USA on jest najbardziej popularny w hodowli.

Kupić Helix Aspersa Muller luzem

Mięso hodowanych na farmach «Snails House» ślimaków gatunku Aspersa Muller ma niepowtarzalne jakości smakowe i wyjątkowo miękką i gładką fakturę. Oferujemy Państwu wielki asortyment produktów ślimakowych:
  • żywe,
  • mrożone,
  • muszle,
  • śluz,
  • kawior,
  • escargot .
Jakikolwiek rodzaj produkcji z naszego asortymentu Państwo może kupić luzem. Dzięki wygodny wyspecjalizowanym opakowaniu ją można transportować na wielkie odległości. Nasze ślimaki Helix Aspersa Muller osiągają wymiarów, które są zgodne z wymogami handlowymi, w ciągu 6-10 miesięcy. Ich rozmiar waha się od 18 do 32 mm, a waga od 6 do 10 gramów. Wykładanie jaj osiąga 100 sztuk. Ten gatunek szeroko wykorzystuje się nie tylko w przemyśle spożywczym, a także w kosmetologii. Śluz ślimaka, który wydziela się w sytuacjach stresowych, zbiera się i stosuje się przy produkcji kremów. A jaja uważają się bardzo wykwintnym i rzadkim delikatesem. Ich ostrożnie zbierają, przetwarzają i marynują, po czym kawior jest gotowy do używania. Dania ze ślimaków zyskują coraz większą popularność na całym świecie.

Szybkie Яlecenie

Szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!