Gotowe ślimaki

Gotowe ślimaki od „Snails House”

 „Snails House” jest jedną z największych ferm ślimaków w Europie. Zajmujemy się zbieraniem i rozmnażaniem mięczaków gatunków Helix Pomatia, Helix Aspersa Maxima i Helix Aspersa Muller na naszej fermie, która znajduje się w ekologicznie czystej miejscowości. A także przygotowaniem z nich bardzo smacznych i wyśmienitych delikatesów. „Snails House” oferuje Tobie do kupienia gotowych ślimaków luzem, nad tworzeniem których pracowali wysokokwalifikowani pracownicy i najlepsi szefowie kuchni. Przygotowane za najlepszymi przepisami kuchni światowej ślimaki, fasowane w specjalne kontenery dla wygodnego transportowania na bardzo wielkie odległości.

Kupić luzem gotowych ślimaków

Ferma „Snails House” znajduje się w dziesiątkach kilometrów od wielkich miast. Otoczone lasami pola naszej farmy, zatrzymują wilgoć nawet w okresie zasuszenia, co jest konieczne do normalnego wzrostu mięczaków. Mięso naszych ślimaków jest ekologicznie czyste i bardzo delikatne, dzięki naturalnemu środowisku zamieszkania, z którego otrzymują wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Zbieramy cały plon ręcznie i wysyłamy jego do dalszego przygotowania. Kupując gotową produkcję od «Snails House» hurtem zawsze zaoszczędzasz czas, nie tracąc przy tym jakości.

Jakich ślimaków można jeść

Na kuchni wykorzystują kilka gatunków jadalnych ślimaków. We Francji są cenione winniczki, we Włoszech i Hiszpanii często gotują Helix Aspersa Muller i Helix Lucorum. Przy wykorzystywaniu jakiegokolwiek gatunku mięczaków na początku ich trzeba czyścić od zawartego jelita. Tylko po tym ich można jeść. „Snails House” proponuje escargot po burgundzku, Еscargot szafranowym i po limuzyńsku, przygotowane z Helix Aspersa Maxima, Helix Aspersa Muller i Helix Pomatia. Już gotowe i mrożone ślimaki wystarczająco rozgrzać w piekarniku i na Twoim stole będzie wyśmienity delikates za jakieś 15 minut.

Jak przygotować ślimaków po francusku

Dla przygotowania uwielbianego przez wszystkich francuskimi escargot z bardzo smacznym sosem z masła Tobie będą potrzebne:
  • filet mięczaków – 100 g,
  • muszle – 12 szt.,
  • masło – 130 g,
  • szalotka – 1 szt.,
  • czosnek – 2 ząbki,
  • białe wino – 1,5 kieliszka,
  • orzech włoski – 3 szt.,
  • pietruszka – 1 pęczek,
  • bułka tarta – 1 łyżka,
  • sól, biały pieprz do smaku.
Na patelni połóż 20 g masła i usmaż filety, polej białym winem, dodaj pokrojone w plasterki orzechy włoskie, sól, pieprz. Równomiernie rozłóż po dnu i grilluj na małym ogniu. Wymieszaj zmiękczone masło z posiekanym czosnkiem, cebulą i pietruszką, solą i pieprzem. Umieść w każdą muszlę trochę sosu masłowego, następnie kawałek filetu i zamknij otworem kolejną warstwą masła. Ułóż escargot na patelnię, posyp bułką tartą, polej białym winem i gotuj w piekarniku przy temperaturze 190 stopni przez 10 minut. Znakomity delikates jest gotowy. Udekoruj pozostałą pietruszką i podawaj na gorąco.

Ślimaki dla restauracji

Ferma «Snails House» oferuje Tobie już przygotowane dania ze ślimaków, które korzystają z popytu w elitarnych restauracjach. Jakość i poziom gotowania naszych dań są w pełni zgodne z kulinarnymi standardami kuchni światowej. Wystarczy rozgrzać je w piekarniku, aby zadowolić odwiedzających z pysznym delikatesem. W naszym asortymencie znajdziesz gotowe i mrożone mięso ślimaków, a także kalcynowane i myte muszle i wiele innych produktów z mięczaków najwyższej jakości. Z radością będziemy współpracować z Tobą!

Szybkie Яlecenie

Szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!