Filet ślimaków

Delikatny filet ślimaków od „Snails House”

„Snails House” – to największa ferma Europie, gdzie ślimaków nie tylko hodują i zbierają, a także oczyszczają, przetwarzają i gotują. W asortymencie naszej fermy znajdziesz żywych i mrożonych ślimaków, a także najsmaczniejsze i zaskakująco miękkie filety. Zamówione ślimaki filet u nas, otrzymasz jakościowy produkt, który już przygotowany dla gotowania unikalnych dań delikatesowych. Mrożony i opakowany filet jest gotowy do transportowania nawet na bardzo duże odległości. Dzięki wielkiemu terenie naszej fermy. Jesteśmy gotowi nadać Tobie największe hurtowe partie naszej produkcji.

Kupić zamrożony filet ślimaków luzem

Ferma „Snails House” znajduje się w bardzo malowniczym i ekologicznie czystym miejscu, daleko od miast i zakurzonych dróg. Cały plon jest zbierany ręcznie przez wysoko wykwalifikowanych pracowników. Oni oczyszczają i rozdzielają mięczaków, usuwając jelito i muszlę. Jelito – część niejadalna utylizuje się, a muszle idą na dalsze przetwarzanie. Oni są potrzebne dla serwowania dań. Oczyszczone od śluzu i brudu filety mają etap przygotowania. W ciągu trzydziestu minut przy temperaturze 100 stopni, po czym ono jest gotowe tylko na połowę. Dalszym jego przygotowaniem zajmą się szefowie kuchni w elitarnych restauracjach. Przed transportowaniem jego ochładzają, fasują w pakiety i, dając formę brykietu, zamrażane w temperaturze -18 stopni. Ferma „Snails House” proponuje Tobie hurtowe partie filetu najlepszej jakości.

Wykorzystanie filetu ślimaka w kuchni

W światowej kuchni wykorzystują najróżniejsze gatunki jadalnych ślimaków, ale najbardziej rozpowszechnionymi są uważane winniczki. Ich mięso ceni się nie tylko za korzystne właściwości i wysoką zawartość białka, ale także delikatny, niepowtarzalny smak. Z mięczaków można przygotować niesamowitą ilość różnorodnych przysmaków:
  • po burgundzku, po limuzyńsku i z innymi sosami,
  • wątroba w oleju,
  • kawior w specjalnym pikantnym sosie,
  • kilka gatunków zup,
  • pasztety.
Dla przygotowania escargot po burgundzku czy po limuzyńsku w warunkach domowych, głównie wykorzystują marynowane ślimaki. Kupić mięso winniczek nie tylko, ponieważ głównie jego kupują luzem elitarne restauracje. Na rynkach Europy najczęściej sprzedają żywych mięczaków, z którymi trzeba popracować.

Jak przepis Burgundia ślimak?

Przepis przygotowania jest dość prosty, jeśli masz przygotowanie filetu i przemyte, palone muszle. Najważniejsze jest, aby nafaszerować muszle mięsem ślimaków i sosem maślanym. Dla sosu możesz wykorzystać najróżniejsze składniki, zaczynając z masła i kończąc różnorodnością przypraw i ziół. Francuzi szczególnie lubią eksperymentować ze składnikami. Tak, w przepisie po burgundzku na różnych stronach kulinarnych można znaleźć nie tylko masło, zieleninę i czosnek, ale także gałkę muszkatołową czy szynkę wędzoną. Dzięki takim eksperymentom świat otrzymuje coraz więcej nowych, szlachetnych dań i delikatesów.

Szybkie Яlecenie

Szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!