Sprzęt do w gospodarstwie

Niektóre kraje są bardzo pasują do hodowli ślimaków w warunkach naturalnych. Ale nawet oni mają cechy, które mogą negatywnie wpłynąć na utrzymanie mięczaków: na przykład, spadki temperatury lub bezpośrednie światło słoneczne. Aby chronić stworzenia przed zmianami klimatycznymi i zapewnić im wygodniejsze warunki do życia, można używać sprzętu do hodowli ślimaków.

Domek dla ślimaka (paleta)

Domek dla ślimaka są to specjalne drewniane palety. Są instalowane na obwodzie gospodarstwa (pola) i wykonują kilka użytecznych funkcji jednocześnie:
  • w ciągu dnia mięczaki mogą chować się w domku z palet przed promieniami słońca;
  • wieczorem i w nocy, osobniki mięczaków mogą czołgać się na domek z palet do ucztowania liści roślin lub innej żywności.
Ważne! Domek ślimaka z palet jest schronieniem, w którym stworzenia stykają się ze sobą. Domek z palet wygląda dość zwykłe, ale daje mięczakowi poczucie bezpieczeństwa, ponieważ często wczołgują się do niego, by odpocząć. Zmniejsza to również czas zbierania ślimaków – dla zbieraczy ślimaków jest to bardzo wygodnie w przypadku zdejmowania mięczaków z palety. Gospodarstwo Snails House zajmuje powierzchnię 600 000 m2, dla tego specjaliści znają z własnego doświadczenia, jak ważne jest efektywne wykorzystanie czasu w branży hodowli ślimaków. Palety znacznie upraszczają nam zbiór ślimaków, dlatego sprzedajemy również palety, aby uprościć hodowlę mięczaków naszym kolegom. Zamówcie domki dla ślimaków już teraz, aby ulepszyć swoją farmę!

Stoły do rozmnażania ślimaków

Należy kupić również stoły do rozmnażania lub reprodukcji ślimaków. Ten sprzęt pozwala zwiększyć zbiory ślimaków i tym samym zmaksymalizować Wasze zyski. Przy pomocy stołu do rozmnażania ślimaków — zapewnia to dogodne warunki do hodowli ślimaków. Konstrukcja tego stołu jest zbliżona do naturalnych cech obszaru, w którym stykają się mięczaki w przyrodzie. Podstawa stołu składa się ze specjalnych poprzeczek, na których poszczególne osobniki ślimaków mogą się czołgać, oraz płyty stołu. Specjaliści firmy Snails House rozumieją, że każdy farmer ma swoje własne potrzeby, ponieważ każdy hoduje mięczaki w swoich własnych warunkach, z własnym klimatem i cechami terenu, dlatego oferują zamawianie sprzętu według indywidualnych wymagań. W rezultacie zostanie otrzymany stół do rozmnażania ślimaków, stworzony indywidualnie dla Państwa gospodarstwa i idealny dla Państwa farmy do hodowli ślimaków. Możecie więc zwiększyć swoje zyski i z pewnością sprawić, że biznes będzie bardziej skuteczny. Dlatego prosimy zamawiać już teraz potrzebny sprzęt. Jeśli nie masz pewności, jakie dokładnie wskaźniki należy wziąć pod uwagę lub masz inne pytania dotyczące hodowli, możesz również zamówić indywidualne porady od specjalistów Snails House. Zawsze chętnie służymy pomocą, dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie hodowli ślimaków!

Szybkie Яlecenie

Szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!