KONSULTACJE

KONSULTACJE DOTYCZĄCE ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA GOSPODARSTWEM DO HODOWLI ŚLIMAKÓW Hodowla ślimaków jest to nieskomplikowany i spokojny rodzaj działalności, który każdy może osiągnąć. Jeśli nigdy wcześniej nie zajmowałeś się hodowlą zwierząt, hodowla ślimaków jest dobrym początkiem dla twojego własnego dochodowego biznesu. Rzecz w tym, że w naturalny proces rozmnażania i wzrostu mięczaków praktycznie nie ma potrzeby wtrącać się. Zalety hodowli ślimaków:
 • ślimaki są bezpretensjonalnymi stworzeniami;
 • jedzą proste pokarmy roślinne;
 • nie są podatne na epidemie i różne choroby;
 • są stworzeniami tej samej płci (każdy osobnik ślimaka przynosi potomstwo).
Polsko-ukraińska firma «Snails House» daje możliwość dołączenia się do dochodowego biznesu poprzez otwarcie farmy dla hodowli ślimaków. Oczywiście w każdym biznesie są swoje własne szczególności. Dlatego jesteśmy gotowi podzielić się z Państwem naszym wieloletnim doświadczeniem. Specjaliści «Snails House» zapewnią wsparcie informacyjne w postaci konsultacji na temat założenia gospodarstwa w zakresie hodowli ślimaków lub hodowli mięczaków. Pomożemy Państwu w takich kwestiach:
 • kalkulacja kosztów budowy gospodarstwa;
 • początkowa ilość stada zarodowego ślimaków;
 • jak, kiedy i czym karmić ślimaki;
 • optymalny poziom wilgotności, regulacja temperatury;
 • czyszczenie palet;
 • nawożenie gleby itp..
Ponadto możemy zapewnić Państwu wszystkie podstawowe komponenty do prowadzenia gospodarstwa w zakresie hodowli ślimaków:
 • palety (domki dla ślimaków);
 • stoły do rozmnażania ślimaków;
 • mieszanka paszowa.
Od wielu lat nasza organizacja dostarcza duże ilości żywych i mrożonych ślimaków, konserwy i dania z mięsa ślimaków, kawioru i śluzu ślimaków, które są używane w kosmetologii i medycynie. Dostawy mięczaków są przeprowadzane na całym świecie: do Europy, Azji, Stanów Zjednoczonych, Kanady. Zespół «Snails House» działa sprawnie i profesjonalnie, dlatego jakość produktów i usług jest zawsze najlepsza. Mięso ślimaka jest bardzo korzystnym produktem. Najpopularniejszym daniem jest słynny francuski delikates escargot (ślimaki nadziewane). W ostatnich latach coraz częściej pojawia się na półkach dużych ukraińskich supermarketów w postaci mrożonych półwyrobów żywnościowych, a także w menu niektórych restauracji. Mucyna mięczaków ma właściwości przeciwzapalne i do gojenia ran. Ma dobry wpływ na kondycję skóry: odmładza ją, odżywia witaminami, minerałami, nawilża, poprawia elastyczność. Globalne zapotrzebowanie na surowce ślimaków nadal znacznie wyprzedza podaż. Eksport ślimaków i ich konsumpcja na rynku krajowym Ukrainy w ciągu ostatnich pięciu lat wzrosły ponad sto razy! W końcu nasza gleba jest idealna do hodowli ślimaków. Mimo tego trendu w tym obszarze biznesowym wciąż jest dużo miejsca na nowe gospodarstwa. Ważne! Nie obawiaj się, że założenie farmy do hodowli ślimaków wymaga zbyt dużych inwestycji. Zaletą jest to, że jej skala może być różna. Można zacząć od małej farmy, zainwestować niewielki kapitał, a następnie rozwinąć i powiększyć swój obszar. Dzięki wsparciu konsultingowemu z profesjonalistami w «Snails House», będziecie mogli osiągnąć wielki sukces w tym dochodowym biznesie hodowli ślimaków, który od wielu lat przynosi doskonałe zyski. Prosimy spróbować! Jesteśmy pewni, że Państwu się uda!

Szybkie Яlecenie

Szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!