Pasza dla ślimaków

Snails House jest to duża firma, która nie tylko hoduje ślimaki, ale także produkuje z nich produkty, oraz sprzedaje sprzęt i produkty pokrewne dla biznesu ślimakowego. Współpraca z naszą firmą jest wygodna, ponieważ wszystko co proponujemy na sprzedaż jest naszej własnej produkcji. W tym mieszanka paszowa dla ślimaków, którą można zamówić i kupić na naszej stronie internetowej, nie jest wyjątkiem.

Dlaczego dla mięczaków mieszanka paszowa?

W swoim naturalnym środowisku mięczaki żywią się ziemią, roślinami i czasami jedzą jagody. Z tych produktów uzyskują składniki odżywcze dla wzrostu i aktywności życiowej. Ale w naturze stworzenia nie zawsze otrzymują wystarczającą ilość witamin i minerałów, podczas gdy w gospodarstwie farmerskim sytuacja ta może być kontrolowana. To ważne! W sztucznych warunkach procent przeżycia zbioru ślimaków, a także jego jakość, jest znacznie wyższy niż w przyrodzie, właśnie ze względu na tworzenie korzystnych warunków dla aktywności życiowej, w tym zapewnienie optymalnej zbilansowanej diety. Aby ślimak mógł uzyskać wszystkie niezbędne składniki odżywcze i zdrowo się rozwijać, farmerzy dodatkowo nawożą glebę (należy ją kalcynować), czasami karmią osobników mięczaków przysmakami (chleb z mlekiem, banany), monitorują jakość roślinności w gospodarstwie. Pomaga to stworzeniom wyrosnąć do pożądanej wielkości i wzmacnia ich powłokę, ale wymaga dużo czasu i zasobów. Karmienie ślimaków za pomocą mieszanek paszowych znacznie upraszcza opiekę nad osobami.

Skład mieszanki paszowej

Skład mieszanki paszowej Snails House jest to wyjątkowy produkt, który wytwarzany według specjalnej receptury opracowanej przez specjalistów firmy. Zawiera wszystkie mikro i makro elementy niezbędne dla zdrowia ślimaka. Jednocześnie pasza wzbogacona jest dodatkowo witaminami dla lepszego wzrostu i wzmocnienia skorupyZe względu na swój skład osobniki dobrze przybierają na wadze i stają się bardziej odporne na negatywne czynniki środowiskowe.

Dla jakiego gatunku ślimaków nadaje się pasza?

Mieszankę paszową dla ślimaków winniczków mogą nabyć właściciele Helix Pomatia (ślimaki winniczki, osobniki w ogrodzie), jak również innych gatunków lądowych mięczaków:
  • Helix Aspersa Maxima (szary duży ślimak);
  • Helix Aspersa Muller (szary mały ślimak);
  • Achatina (ślimaki domowe Achatina).
To ważne! Prosimy o zamówienie konsultacji od specjalistów Snails House, jeśli hodujecie inne gatunki mięczaków, aby dowiedzieć się, w jaki sposób będzie Państwu pasować mieszanka paszowa. Zamówić produkt można w ilości 25 lub 40 kg. Zapewniamy dostawy hurtowe i detaliczne. Prosimy o złożenie zamówienia w chwili obecnej dla pomyślnego rozwoju i do zwiększenia własnego gospodarstwa domowego.

Szybkie Яlecenie

Szybko zrobić zlecenie wybierz towar i wypełnij formularz kontaktowy!